KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8737218

nr 873 7218

Petter Zennström

(f. 1945), Sverige

Etsningar, 2 st, Petter Zennström (f. 1945), signerad. 1974 resp. 1976

Petter Zennström, svensk målare född 1945.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 februari 2014
kl 18:49:20

1/2 01:19:36 1      Vinnande bud

Petter Zennström

Läs mer om Petter Zennström